Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Warsztaty carvingowe - gr. 2

21 września 2013 r.

Uczestnicy biorący udział w zajęciach drugiej grupy warsztatów carvingowych, podobnie jak wcześniejsza grupa swoje umiejętności carvingowe rozwijali rzeźbiąc w jabłku, cebuli, papryce, rzodkiewce, cukinii i oczywiście dyni.

Więcej zdjęć...

Warsztaty carvingowe - gr. 1

21 września 2013 r.

Cieszące się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Małopolski i nie tylko warsztaty rzeźbienia w warzywach i owocach już za nami. Podczas trwających trzy godziny zajęć uczestnicy poznali podstawy carvingu.

Więcej zdjęć...

I edycja Festiwalu już za nami

22 września 2012 r.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszej edycji naszego festiwalu. Oj działo się !

Więcej zdjęć...

fot. AG Studio
fot. AG Studio
fot. AG Studio

STRONA 2/2

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE