Portret Pana Dyni

Pan Dynia to nowy bohater Festiwalu Zaklęte w Dyni i książeczki z opowiadaniami dla dzieci. W ramach projektu Podróże po Nowej Hucie z Panem Dynią ogłaszamy konkurs plastyczny Portret Pana Dyni. Zadaniem  uczestników jest wykonanie płaskiej pracy plastycznej, przedstawiającej Pana Dynię w przestrzeni Nowej Huty.

Zgłoszenia do 15 września, indywidualne:

  • w kategorii wiekowej do 9 lat
  • w kategorii wiekowej od 9 do 15 lat

Prace powinny być wykonane samodzielne, na rewersie podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem autora wraz z podaniem danych kontaktowych (tel./mail) do opiekuna. Jury konkursowe skontaktuje się z opiekunami laureatów konkursu.

Dokumenty do pobrania:

Projekt finansowany ze środków Miasta Krakowa przeznaczonych na jubileusz 70–lecia Nowej Huty.

Powrót do strony głównej...

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE