Dynia Podróżnik

Pan Dynia to nowy bohater Festiwalu Zaklęte w Dyni i książeczki z opowiadaniami dla dzieci. W ramach projektu Podróże po Nowej Hucie z Panem Dynią ogłaszamy konkurs fotograficzny Dynia podróżnik, co się w kadrze nie mieści. Zadaniem  uczestników jest wykonanie fotografii, przedstawiającej Pana Dynię (postać) lub dynię (warzywo) w przestrzeni Nowej Huty.

Zgłoszenia do 15 września, indywidualne, bez ograniczeń wiekowych.

Zdjęcia winne być wykonane samodzielnie i dostarczone w dwóch wersjach:

  • wydruki zdjęć w formacie A4;
  • zdjęcia w wersji elektronicznej.

Prace powinny być wykonane samodzielne, na rewersie podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem autora wraz z podaniem danych kontaktowych (tel./mail) do opiekuna. Jury konkursowe skontaktuje się z laureatami/opiekunami laureatów konkursu.

Dokumenty do pobrania:

Powrót do strony głównej...

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE