Dynia pełna Energii

Kreatywne podejście do dyni można zaprezentować biorąc udział w konkursie plastycznym. Jego celem jest rozbudzenie wrażliwości artystycznej, a także rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych oraz inspirowanie do twórczej pracy – zarówno indywidualnej jak i zespołowej.

Zgłoszenia do 14 września:

  • indywidualne – od 7 do 13 lat
  •  grupowe:

- rodziny - do 3 osób (w tym min. 1 dziecko)
- instytucje/organizacje:
  * przedszkola
  * szkoły/ instytucje/ organizacje – od 7 do 13 lat

Jury oceniać będzie oryginalność wykorzystania dyni jako tworzywa plastycznego, pomysłowość aranżacji oraz ogólny wyraz artystyczny.

Dokumenty do pobrania:

Poznaj Laureatów konkursu z:

Powrót do strony głównej...

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE