Dynia pełna Energii

Kreatywne podejście do dyni można zaprezentować biorąc udział w konkursie plastycznym. Jego celem jest rozbudzenie wrażliwości artystycznej, a także rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych oraz inspirowanie do twórczej pracy – zarówno indywidualnej jak i rodzinnej.

Zgłoszenia do 15 września:

  • indywidualne lub pary – w kategorii wiekowej do 10 i od 10 do 16 lat
  • rodzinne - w tym min. 1 dziecko

Jury oceniać będzie oryginalność wykorzystania dyni jako tworzywa plastycznego, pomysłowość aranżacji oraz ogólny wyraz artystyczny.

Dokumenty do pobrania:

Poznaj Laureatów konkursu z:

Powrót do strony głównej...

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE