Dynia jaka jest każdy widzi

Zawodowych hodowców, a także pasjonatów ogrodnictwa zapraszamy do udziału w konkursie hodowlanym. Poprzez jego organizację chcemy spopularyzować uprawę dyń i przekonać wszystkich, że roślina ta jest prawdziwą skarbnicą witamin oraz mikroelementów, a dodatkowo bardzo łatwo się ją uprawia. 

Rodzina dyniowatych obejmuje około 20 gatunków. Każdy hodowca będzie mógł mógł pochwalić się swoim okazem podczas imprezy finałowej naszego Festiwalu 15 września.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września, od osób indywidualnych. Nie stawiamy żadnych ograniczeń wiekowych. 

Specjalnie powołane jury oceni pojedyncze okazy, ich oryginalny kształt i kolor.

Dokumenty do pobrania:

Poznaj laureatów konkursu z:

Powrót do strony głównej...

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE