Aktualności

Bezpłatne warsztaty carvingowe

Bezpłatne warsztaty carvingowe

21 wrzesnia 2013 r.

Zachwyć swoich bliskich fantazyjnymi dekoracjami. Bądź jak profesjonalny szef kuchni. Osiągnij efekt pięknych dekoracji na talerzu dzięki umiejętności rzeźbienia w warzywach i owocach. Dynia może być prawdziwą ozdobą i niezwykłą dekoracją Twojego domu.

Zapisz się już dziś na bezpłatne warsztaty carvingowe. Szczegółowe informacje tutaj.


Czytaj więcej...

Dyniowe konkursy - Czekamy na Wasze zgłoszenia

Dyniowe konkursy - Czekamy na Wasze zgłoszenia

do 17 września 2013 r.

Ubiegłoroczna edycja Festiwalu przyciągnęła wielu mieszkańców Krakowa i okolicznych gmin. W tym roku do udziału w dyniowych konkursach zapraszamy osoby indywidualne, rodziny i instytucje.


Czytaj więcej...

Mamy Patrona Honorowego

Mamy Patrona Honorowego

Miło nam poinformować, iż patronat honorowy nad II Festiwalem Zaklęte w Dyni objął Pan Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego.


Czytaj więcej...

Witamy na stronie

Witamy na stronie

10 lipca 2013 r.

Dziś ruszyła strona internetowa naszego Festiwalu Zaklęte w Dyni. Będziemy na niej dokumentować kolejne edycje festiwalu, których program mamy nadzieję będzie z roku na rok coraz bardziej atrakcyjny. Łakomczuchy znajdą tu natomiast przepisy na różne dyniowe smakołyki.

Zapraszamy do częstych odwiedzin!


Czytaj więcej...

STRONA 5/6

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE