Aktualność

Wyniki konkursów VIII Festiwalu Zaklęte w Dyni

Wyniki konkursów VIII Festiwalu Zaklęte w Dyni

15 września 2019 r.

93 prace zgłoszono ogółem do czterech konkursów, zorganizowanych w ramach VIII Festiwalu Zaklęte w Dyni, który odbył się 15 września 2019 roku w nowohuckiej Alei Róż. Wysiłek uczestników konkursów plastycznych "Portret Pana Dyni" i "Dynia pełna energii", fotograficznego "Dynia podróżnik, co się w kadrze nie mieści" oraz hodowlanego "Dynia jaka jest, każdy widzi" oceniało jury w składzie Sławomir Pietrzyk (Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa), Kamil Bartosik (Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Wiktor Tabak (plastyk, grafik) i Paweł Kalina (fotograf, grafik).

Ich decyzją zwycięzcami zostali: w konkursie "Dynia podróżnik, co się w kadrze nie mieści" - Alicja Bierowiec, w konkursie "Portret pana Dyni" - Michał Wdowik (kat. do lat 9) oraz Weronika Jaranowska (kat. 9-15 lat), a w konkursie "Dynia pełna energii" - Zuzanna i Dawid Śleboda (kat. do 10 lat), Sebastian Nowak (kat 10-16 lat) i ex aequo Joanna, Otylia, Mateusza Nowosielscy oraz Zuzanna Turek z mamą Ewą. Największa dynia zgłoszona do konkursu hodowlanego wyrosła na polu Adama Adamskiego, natomiast najciekawsza kompozycję hodowlaną przygotowała Krystyna Kowalska.

Zapraszamy do zaznajomienia się z protokołami obrad jury i poznania wszystkich nagrodzonych oraz wyróżnionych uczestników konkursów:

Powrót do listy aktualności...

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE